Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 40KM, WDM (wersja B) | FCM-3312WB-S4

FCM-3312WB-S4-Antaira
FCM-3312WB-S4-Antaira

Producent: Antaira

FCM-3312WB-S4

  • Zgodny z IEEE 802.3 10BaseT, 802.3u 100BaseTX, 802.3ab 1000BaseTX, 1000BaseFX
  • Mechanizm Store and Forward
  • Autonegocjacja prędkości dla portu TP
  • Automatyczny wybór MDI/MDI-X
  • Bufor 256K Byte
  • Diody LED Power/Link Activity/FDX/Speed/Status
  • Wewnętrzny Loop Back aktywowany przyciskiem
  • Link Path Through
  • Kompatybilny z FCM-CHS2-AC
  • Redundantna konfiguracja
  • Instalacja Plug-and-Play

FCM-3312WB-S4 to modułowy media konwerter przeznaczony do współpracy z obudową FCM-CHS2-AC. Konwerter umożliwia wydłużenie dystansu transmisji ze 100m do 40km przy pomocy światłowodu jednomodowego. FCM-3312WB umożliwia transmisję w technologii WDM (wersja B). Dodatkowo FCM-3312 ma funkcjonalność 2 portowego switcha. Wersja FCM-3312 umożliwia konwersję 10/100/1000TX na 1000LX oraz możliwość zdalnego zarządzania konwerterem.

Grzegorz Kowalczyk 12 323 62 21 Kom: 502 898 801
Krzysztof Świat 12 323 62 25 Kom: 502 899 046
Marcin Obarzanek 12 323 62 26 Kom: 502 899 002
Andrzej Jamrozik 12 323 62 22 Kom: 502 899 048
Justyna Undas 12 323 62 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Dowiedz się więcej