Zarządzalny media konwerter 10/100TX na 100FX w technologii WDM (wersja A), Single-Mode 40KM | FCS-2312WA-S4

FCS-2312WA-S4-Antaira

Producent: Antaira

FCS-2312WA-S4

  • IEEE 802.3 10BaseT, 802.3u 100BaseTX & 100BaseFX
  • Mechanizm Store and Forward
  • Auto MDI/MDIX dla portu TP
  • Autonegocjacja prędkości
  • Tablica adresów MAC 1K
  • Bufor danych 64K Byte
  • Obsługa Link Path Through
  • Sygnalizacja Power/Link Activity/FDX/Speed/Status
  • Loop Back do testów i diagnostyki
  • Kompatybilny z FCM-CHS2-AC
  • Możliwość zdalnego zarządzania konwerterem
  • Instalacja Plug-and-Play

FCS-2312WA-S4 to zarządzalny media konwerter z 10/100Base-T na 100Base-FX. Media konwerter umożliwia wydłużenie dystansu transmisji ze 100m do 40km. FCS-2312WA-S4 wykonany jest w technologii WDM (wersja A) i jest zgodny ze standardami IEEE 802.3z i 802.3ab. Instalacja i konfiguracja konwertera jest prosta i intuicyjna.

Grzegorz Kowalczyk 12 323 62 21 Kom: 502 898 801
Krzysztof Świat 12 323 62 25 Kom: 502 899 046
Marcin Obarzanek 12 323 62 26 Kom: 502 899 002
Andrzej Jamrozik 12 323 62 22 Kom: 502 899 048
Justyna Undas 12 323 62 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Dowiedz się więcej