Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, Single-Mode 40KM, WDM-A | FCS-3312WA-S6

FCS-3312WA-S6-Antaira

Producent: Antaira

FCS-3312WA-S6

  • IEEE 802.3 10BaseT, 802.3u 100BaseTX, 802.3ab 1000BaseTX & 1000BaseFX
  • Transmisja Store and Forward
  • Autonegocjacja prędkości na porcie TP
  • Auto-Cross (MDI/MDIX) na porcie TP
  • Tablica adresów MAC 4K
  • Bufor danych 256K
  • Diody LED: Power/Link Activity/FDX/Speed/Status
  • Przycisk diagnostyczny Loop Back / Diagnostic Test
  • Zgodny z FSM-CHS2-AC
  • Instalacja Plug-and-Play

FCS-3312WA-S6 to gigabitowy media konwerter 10/100/1000BaseT na 1000BaseX. Konwerter umożliwia wydłużenie dystansu transmisji do 40KM po światłowodzie jednomodowym. FCS-3312WA-S1 pracuje w technologii WDM (wersja A) i może pracować jako konwerter wolnostojący lub w połączeniu z obudową FCM-CHS2-AC. FCS-3312WA jest w pełni zgodny z IEEE 802.3 10BaseT, 802.3u 100BaseTX, 802.3ab 1000BaseTX & 1000BaseFX. Instalacja i konfiguracja konwertera jest prosta i intuicyjna. Użytkownik może zdalnie monitorować i zarządzać konwerterem poprzez SNMP lub konsolę WEB.

Grzegorz Kowalczyk 12 323 62 21 Kom: 502 898 801
Krzysztof Świat 12 323 62 25 Kom: 502 899 046
Marcin Obarzanek 12 323 62 26 Kom: 502 899 002
Andrzej Jamrozik 12 323 62 22 Kom: 502 899 048
Justyna Undas 12 323 62 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Dowiedz się więcej