Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze SC | FCU-1802P-SC-S30

FCU-1802P-SC-S30 Karta katalogowa
FCU-1802P-SC-S30 Antaira
FCU-1802P-SC-S30 Antaira

Producent: Antaira

FCU-1802P-SC-S30

  • Zgodny z IEEE 802.3, 802.3u, 802.3af (PoE)
  • Autonegocjacja 10/100Base-TX Half lub Full-Duplex
  • Światłowód Single-Mode 30KM, złącze SC
  • Auto-MDI/MDI-X dla portu STP
  • IEEE 802.3x Full Duplex Flow control & Back Pressure in Half Duplex
  • PSE 48VDC na porcie RJ-45 Ethernet
  • Autodetekcja urządzeń PoE IEEE 802.3af
  • Małe kompaktowe wymiary
  • Łatwa instalacja
  • 2 lata gwarancji

FCU-1802P-SC-S30 to konwerter z 100Base-FX na 10/100Base-TX. FCU-1802P to również PoE Injector zgodny z PoE Power Sourcing Equipment. Konwerter może zasilać kamery IP, telefony IP lub punkty dostępowe AP. Jest to więc bardzo ciekawe urządzenie z bardzo dobrym stosunkiem ceny do możliwości. Z uwagi na konieczność zasilenia konwertera napięciem 48VDS, 1802P nie są kompatybilne z obudowami FCU-RACK16-AC oraz FCU-RACK16S.

Grzegorz Kowalczyk 12 323 62 21 Kom: 502 898 801
Krzysztof Świat 12 323 62 25 Kom: 502 899 046
Marcin Obarzanek 12 323 62 26 Kom: 502 899 002
Andrzej Jamrozik 12 323 62 22 Kom: 502 899 048
Justyna Undas 12 323 62 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Dowiedz się więcej