Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze SC | FCU-1802SC

FCU-1802SC Antaira
FCU-1802SC Antaira
FCU-1802SC Antaira
FCU-1802SC Antaira

Producent: Antaira

FCU-1802SC

  • Zgodny z IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100BaseTX/FX
  • Światłowód wielomodowy 2km, złącza SC
  • Małe kompaktowe wymiary
  • Łatwa instalacja
  • Full-Duplex dla obu portów
  • 2 lata gwarancji

FCU-1802SC to konwerter ze skrętki 10/100Base-TX na światłowód 100Base-F. Konwerter obsługuje połączenia half-duplex i full-duplex automatycznie dostosowująć się do urządzenia podłączonego do portu STP. Gdy do portu STP podłączony jest switch lub stacja robocza pracująca w trybie full duplex, konwerter automatycznie przełącza się na full-duplex i zapewnia efektywne pasmo 200Mbps. Gdy do portu STP podłączymy hub lub stację roboczą obsługującą tylko half duplex, konwerter automatycznie przełącza się w tryb half-duplex i zapewnie efektywne pasmo 100Mbps. Tryb half/full-duplex można również wymusić przełącznikiem.

Grzegorz Kowalczyk 12 323 62 21 Kom: 502 898 801
Krzysztof Świat 12 323 62 25 Kom: 502 899 046
Marcin Obarzanek 12 323 62 26 Kom: 502 899 002
Andrzej Jamrozik 12 323 62 22 Kom: 502 899 048
Justyna Undas 12 323 62 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Dowiedz się więcej