Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, WDM-A | FCU-2802WA-S1

FCU-2802WA-S1-Antaira
FCU-2802WA-S1-Antaira

Producent: Antaira

FCU-2802WA-S1

  • Zgodny z IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z
  • 10/100/1000TX na 1000LX, WDM-A, Single-Mode 10KM
  • Port TP 10/100/1000BaseT z autonegocjacją
  • IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
  • Auto MDI/MDI-X dla portu TP
  • Transmisja Store-and-Forward
  • Małe wymiary i łatwa instalacja
  • 2 lata gwarancji

FCU-2802WA-S1 to seria media konwerterów pomiędzy 10/100/1000Base-T i 1000Base-LX/SX. Seria FCU-2802SC wyposażona jest w złącza SC i może mieć port światłowodowy zarówno wielomodowy jak i jednomodowy. Konwertery mogą być używane jako samodzielne urządzenia lub w połączeniu z obudową FCU mogą być zamontowane w szafie Rack. Seria FCU-280x ma bardzo korzystny współczynnik ceny do możliwości.

Grzegorz Kowalczyk 12 323 62 21 Kom: 502 898 801
Krzysztof Świat 12 323 62 25 Kom: 502 899 046
Marcin Obarzanek 12 323 62 26 Kom: 502 899 002
Andrzej Jamrozik 12 323 62 22 Kom: 502 899 048
Justyna Undas 12 323 62 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Dowiedz się więcej