Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-100S20-T

SFP-100S20-T-Antaira
SFP-100S20-T-Antaira

Producent: Antaira

SFP-100S20-T

  • Temperatura pracy od -40ºC do 85ºC
  • 1310nm LED/FP
  • Data Rate: 155Mbps, NRZ
  • Zasilanie +3,3V
  • RoHS Compliant, Lead-free
  • AC/AC Differential Electrical Interface
  • Zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP)
  • Złącze LC Duplex LC
  • Zgodny z 100Base-FX, IEEE802.3u
  • Zgodny z FDDI PMD

SFP-100S20-T to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 155 Mb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1310nm. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP).

Grzegorz Kowalczyk 12 323 62 21 Kom: 502 898 801
Krzysztof Świat 12 323 62 25 Kom: 502 899 046
Marcin Obarzanek 12 323 62 26 Kom: 502 899 002
Andrzej Jamrozik 12 323 62 22 Kom: 502 899 048
Justyna Undas 12 323 62 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Dowiedz się więcej