Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, 0ºC~70ºC | SFP-C

SFP-C-Antaira
SFP-C-Antaira

Producent: Antaira

SFP-C

  • Up to 1.25Gb/s bi-directional data links
  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Extended temperature range ( 0°C to +70°C )
  • Metallic enclosure for low EMI
  • Low power dissipation ( 1.05 W typical )
  • Compact RJ-45 connector assembly
  • Access to physical layer IC via 2-wire serial bus
  • 10/100/1000Mbps compliant in host systems with SGMII interface

Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm.

Grzegorz Kowalczyk 12 323 62 21 Kom: 502 898 801
Krzysztof Świat 12 323 62 25 Kom: 502 899 046
Marcin Obarzanek 12 323 62 26 Kom: 502 899 002
Andrzej Jamrozik 12 323 62 22 Kom: 502 899 048
Justyna Undas 12 323 62 31

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Dowiedz się więcej